Titulli Arjana Gashi - Nusja jone
Ndëgjuar 433
Shkarkuar 29
Pëlqyer 1
Publikuar 18/01/2023

Texti i këngës

Arjana Gashi - Nusja jone - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store