Titulli Xheta - Me kan me fol
Ndëgjuar 671
Shkarkuar 29
Pëlqyer 2
Publikuar 12/02/2023

Texti i këngës

Xheta - Me kan me fol - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store