Titulli Xheta - Zemra Jeme
Ndëgjuar 621
Shkarkuar 20
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Xheta - Zemra Jeme - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store