Titulli Tafil Kurtishi - Gezuar o ju shok
Ndëgjuar 743
Shkarkuar 29
Pëlqyer 0
Publikuar 08/02/2023

Texti i këngës

Tafil Kurtishi - Gezuar o ju shok - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store