Titulli Mevlan Kurtishi - Loti i dashurise
Ndëgjuar 1,115
Shkarkuar 45
Pëlqyer 9
Publikuar 08/04/2023

Texti i këngës

Mevlan Kurtishi - Loti i dashurise - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store