Titulli Shaliani - Loti i Prindit
Ndëgjuar 1,174
Shkarkuar 107
Pëlqyer 3
Publikuar 23/03/2023

Texti i këngës

Shaliani - Loti i Prindit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store