Titulli Shaliani ft Leta - Mire se vjen Vlla
Ndëgjuar 1,676
Shkarkuar 241
Pëlqyer 10
Publikuar 30/01/2023

Texti i këngës

Shaliani ft Leta - Mire se vjen Vlla - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store