Titulli Xhela Abazi - Loti i fundit
Ndëgjuar 758
Shkarkuar 54
Pëlqyer 0
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store