Titulli Abaz Aliu - Pikon Loti
Ndëgjuar 524
Shkarkuar 8
Pëlqyer 0
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Abaz Aliu - Pikon Loti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store