Titulli Mevlan Kurtishi - Nje Deshire
Ndëgjuar 824
Shkarkuar 61
Pëlqyer 2
Publikuar 15/01/2023

Texti i këngës

Mevlan Kurtishi - Nje Deshire - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store