Titulli Nusret Kurtishi ft Hunays - Deshmojme
Ndëgjuar 433
Shkarkuar 60
Pëlqyer 2
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Nusret Kurtishi ft Hunays - Deshmojme - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store