Titulli Mentor Kurtishi - Zemer e Shpirt
Ndëgjuar 3,109
Shkarkuar 407
Pëlqyer 27
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Mentor Kurtishi - Zemer e Shpirt - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store