Titulli Mevlan Kurtishi - Ya Ilahi
Ndëgjuar 1,426
Shkarkuar 113
Pëlqyer 4
Publikuar 20/01/2023

Texti i këngës

Mevlan Kurtishi - Ya Ilahi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store