Titulli Leta x Afrim Muqiqi - Gurbetqar
Ndëgjuar 194
Shkarkuar 24
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Leta x Afrim Muqiqi - Gurbetqar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store