Titulli Halili Seferve x Afrim Aliu - Plaget e lirise
Ndëgjuar 108
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 15/03/2023

Texti i këngës

Halili Seferve x Afrim Aliu - Plaget e lirise - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store