Titulli Halili Seferve x Afrim Aliu - Hem vallahi hem bilahi
Ndëgjuar 490
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 15/03/2023

Texti i këngës

Halili Seferve x Afrim Aliu - Hem vallahi hem bilahi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store