Titulli Afrim Spahiu - Je si vera ne gote
Ndëgjuar 800
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 15/03/2023

Texti i këngës

Afrim Spahiu - Je si vera ne gote - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store