Titulli Leta - Shoqnia
Ndëgjuar 815
Shkarkuar 143
Pëlqyer 20
Publikuar 31/12/2022

Texti i këngës

Leta - Shoqnia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store