Titulli Stresi ft. Bala - Shoqnia
Ndëgjuar 282
Shkarkuar 47
Pëlqyer 5
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Stresi ft. Bala - Shoqnia - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store