Titulli Stresi - Me ka marr malli Brilant Martinaj
Ndëgjuar 1,526
Shkarkuar 171
Pëlqyer 7
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Stresi - Me ka marr malli Brilant Martinaj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store