Titulli Osman Imeraj x Dafina Dauti - Nuk marr tjeter
Ndëgjuar 874
Shkarkuar 35
Pëlqyer 1
Publikuar 23/01/2023

Texti i këngës

Osman Imeraj x Dafina Dauti - Nuk marr tjeter - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store