Titulli Leonora Shala - Malli per ty
Ndëgjuar 1,245
Shkarkuar 72
Pëlqyer 1
Publikuar 14/01/2023

Texti i këngës

Leonora Shala - Malli per ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store