Titulli Leotrim x Leonora - Xhanem
Ndëgjuar 386
Shkarkuar 47
Pëlqyer 3
Publikuar 19/05/2023

Texti i këngës

Leotrim x Leonora - Xhanem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store