Titulli Time x Kujtim Aliu - O xhanem
Ndëgjuar 498
Shkarkuar 5
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Time x Kujtim Aliu - O xhanem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store