Titulli Leonora Jakupi x Asim Gashi - Potpuri
Ndëgjuar 1,341
Shkarkuar 168
Pëlqyer 7
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Leonora Jakupi x Asim Gashi - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store