Titulli Leonora Jakupi x Asim Gashi - Moj e bardh e bukuri
Ndëgjuar 2,024
Shkarkuar 226
Pëlqyer 12
Publikuar 13/01/2023

Texti i këngës

Leonora Jakupi x Asim Gashi - Moj e bardh e bukuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store