Titulli Stresi ft. Pakufijt - JO JO JO
Ndëgjuar 274
Shkarkuar 46
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Stresi ft. Pakufijt - JO JO JO - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store