Titulli Duci - Tkam dashni
Ndëgjuar 473
Shkarkuar 42
Pëlqyer 1
Publikuar 30/12/2022

Texti i këngës

Duci - Tkam dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store