Titulli Ledri Vula - Prek
Ndëgjuar 1,403
Shkarkuar 182
Pëlqyer 4
Publikuar 11/05/2023

Texti i këngës
[Chorus]
Prek, prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t’prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t’prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t’prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t…

[Verse 1]
Une e di ça po don ti
Kush nuk t’veti me kon je
Ça kishim ik na prej tonve (Yeah, yeah, yеah)
As dostat se din ku jom kon dje
Shoqet sе din ku je sonte
Veç une pe di ca po don ti (Yeah, yeah, yeah)

[Pre-Chorus]
Ti po don me ik, e po don me t’njek
Ti po don me t’thirr edhe kur se çel
Shume po lyp attention, moti e kam vrejt
Veç po du me t’vet une ty, po du me t’vet

[Chorus]
A m’len me t’prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t’prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t’prek?
A m’len me t’prek?
You might also like
Princess Diana
Ledri Vula
Princess Diana
Ice Spice & Nicki Minaj
M.P.L
Toni Fowler
[Verse 2]
Me njonen, me tjetren, me tjetren, me njonen
Yeah I need a break, e pe thej telefonin
Me njonen n’club deri 5 in the morning
Me tjetren n’8 une e kam avionin
Neja e fortë e ma i fortë infuzioni
Pi deri sa t’na turbullohet vizioni
Du me lu me ndjenja, nuk po du me lujt Sony
T’lagi Champagne, uh si Hamiltoni
D-d-d-d
Drip, drip sikur sun e nal kronin
Tu e rujt thronin, e qaty mu m’gjoni
Ajo lyp foto edhe tag mu ma boni
M’tha mos m’prek, prape tag mu ma boni
E neser se njeh, i them je kon me klonin

[Pre-Chorus]
Ti po don me ik, e po don me t’njek
Ti po don me t’thirr edhe kur se çel
Shume po lyp attention, moti e kam vrejt
Veç po du me t’vet une ty, po du me t’vet

[Chorus]
A m’len me t’prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t’prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t’prek?
A m’len me t’prek?
Prek, prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t’prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t’prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t’prek, prek, prek, prek, prek, prek
A m’len me t’prek?

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store