Titulli Ledri Vula - 1 goat per ty
Ndëgjuar 1,306
Shkarkuar 161
Pëlqyer 6
Publikuar 26/04/2023

Texti i këngës
G we don't match
Si me hi me mu n'match
Ulu n'bench, sje n'lige me lujt me mu
Se t'boj me lujt meq
Killing these tracks
I spit facts jeten film
E ti sketch
Sa here m'shtijn n'test, vi i heki si 1-shat n'kollegj
Teshat kerrin dhi*in kangt
Tonat une i kom class
Puff puff pass
Smoke weed all day
Deri sa t'shihen krejt snakes in the grass
Hala 10/10 e kom n'dres
Hala hala
Fuck this game, like si n'brazzers
Hala, e rexhi n'koncert
Hala, cutting checks
Hala hala hala hala hala
Hala me dosta living fast
Hala blast, hala i dhezt
Andrra me njek hala qohna n'mengjes
6 rings on my fingers, MJ, NBA ki pune me champs
Tu thy recorde si glass
Ket djalin sun e pass
Prof, ju jepi class

E smuva kete loje e vet nuk u ftofa
Killing this game edhe nok lo prova
Qata teshat gjith i Jay z, Hova
Gucci shallin n'fyt, Rugova
Vula mbiemri, moto e nofka
Snalna tu rep deri t'bllokon noflla
Ska mu shu ky yll supernova
Swegi nona vet jam ikona
18 vjet hala nuk u ngopa
I ha komplet edhe nuk lo troba
Cengi mi Ishon hitet si bomba
Ju na vjedhni si me kon vota
Per me kry pune i kom metodat
Kryhet puna cakrrohen gotat
2 telefona prap nuk lajmrohna
Ndure dy ora prap ju vonova

Ça kom bo n'muzike
Smunesh me bo perdite
Prej qe kom ardh krejt lojen e kom bo edit
Edhe ni envelope, yeah open it
Kohen pe mati me lek jo mo me vit
E kom flowin sick, showin lit e rreki hit
E rexhi reptur si me bo me çin
Yeah go for it, po jo ti vip
Nuk munesh mem rrzu ki pune me goat o rib
Get over it
Edhe zgateni doren krejt hip hopi shqip
Prind, po pres mu bo me nin
Kom deshtu, are you joking bitch?
Jom opposite, jom tu fol me ftyre t'pokerit
Veç pe du ni goat e me smoke ni cig
Edhe jom shume fly po vi prej kosmosit
E kom jeten bardh e zi, por melodik
Njejt si piano e Bethovenit
Yeah, prof in it
Trofe n'kit qim none hala tu fitu
Konkurence Poof konerfild
E Jokerin e kom ndore ket shpi t'lojerave
Ure lidhese, yeah bosfori, si fosfori
Tu shendrit koferi
I musht lek, tu vozit kete shit shoferi
Me dy dhipa sendviq nxeht tosteri
Per ket loje hala dashni love story

1 goat per ty (x8)

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store