Titulli Bes Kallaku x Gerona x Klodian Kodra - Luj Luj
Ndëgjuar 938
Shkarkuar 162
Pëlqyer 5
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Bes Kallaku x Gerona x Klodian Kodra - Luj Luj - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store