Titulli Bes Kallaku x Mateus Frroku - Kolazh
Ndëgjuar 1,142
Shkarkuar 137
Pëlqyer 4
Publikuar 19/12/2022

Texti i këngës

Bes Kallaku x Mateus Frroku - Kolazh - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store