Titulli Violeta Kukaj x Njomza Retkoceri - Era Nuse po i vjen shpise
Ndëgjuar 1,239
Shkarkuar 61
Pëlqyer 4
Publikuar 03/01/2023

Texti i këngës

Violeta Kukaj x Njomza Retkoceri - Era Nuse po i vjen shpise - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store