Titulli Violeta Kukaj x Njomza Retkoceri - Si dy shoqe
Ndëgjuar 1,171
Shkarkuar 114
Pëlqyer 8
Publikuar 03/01/2023

Texti i këngës

Violeta Kukaj x Njomza Retkoceri - Si dy shoqe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store