Titulli Motrat Hajzeri - Motra shoqe jena kon
Ndëgjuar 186
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Motrat Hajzeri - Motra shoqe jena kon - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store