Titulli Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kukaj x Malesori x Astrit Mulaj - Me flamurin kuq e zi Gezuar
Ndëgjuar 144
Shkarkuar 13
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gili x Shkurte Fejza x Violeta Kukaj x Malesori x Astrit Mulaj - Me flamurin kuq e zi Gezuar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store