Titulli Elmaze Jashari - Qysh se te pashe more djale
Ndëgjuar 675
Shkarkuar 22
Pëlqyer 0
Publikuar 28/01/2023

Texti i këngës

Elmaze Jashari - Qysh se te pashe more djale - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store