Titulli Motrat Bushi - O ti djale i pa martuem
Ndëgjuar 195
Shkarkuar 35
Pëlqyer 1
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Motrat Bushi - O ti djale i pa martuem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store