Titulli Eralda Jashari - O gurbet
Ndëgjuar 344
Shkarkuar 34
Pëlqyer 1
Publikuar 21/03/2023

Texti i këngës

Eralda Jashari - O gurbet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store