Titulli Fikret Dauti - Vitet ne Gurbet
Ndëgjuar 309
Shkarkuar 10
Pëlqyer 1
Publikuar 11/02/2023

Texti i këngës

Fikret Dauti - Vitet ne Gurbet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store