Titulli Adnan Kamberi - Ne gurbet e kam nje vlla
Ndëgjuar 1,748
Shkarkuar 948
Pëlqyer 0
Publikuar 22/02/2023

Texti i këngës

Adnan Kamberi - Ne gurbet e kam nje vlla - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store