Titulli Remzije Strumcaku x Adnan Daci - Zemren ti e ke dukat
Ndëgjuar 901
Shkarkuar 37
Pëlqyer 0
Publikuar 05/02/2023

Texti i këngës

Remzije Strumcaku x Adnan Daci - Zemren ti e ke dukat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store