Titulli Alma Daci - Po vijn Krushqit
Ndëgjuar 652
Shkarkuar 22
Pëlqyer 2
Publikuar 24/04/2023

Texti i këngës

Alma Daci - Po vijn Krushqit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store