Titulli Mahmut Ferati x Ezo Menic x Lori x Adnan Daci - Ani ani rreziko
Ndëgjuar 930
Shkarkuar 66
Pëlqyer 3
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Mahmut Ferati x Ezo Menic x Lori x Adnan Daci - Ani ani rreziko - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store