Titulli Xhela Abazi x Ezo Menic x Lendita Selimi - Vec dashni
Ndëgjuar 984
Shkarkuar 46
Pëlqyer 2
Publikuar 02/02/2023

Texti i këngës

Xhela Abazi x Ezo Menic x Lendita Selimi - Vec dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store