Titulli Blerona x Artan - Nisi krushqit djal
Ndëgjuar 122
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Blerona x Artan - Nisi krushqit djal - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store