Titulli Flora Morina - Per dashni
Ndëgjuar 369
Shkarkuar 59
Pëlqyer 5
Publikuar 10/01/2023

Texti i këngës

Flora Morina - Per dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store