Titulli Time x Kujtim Aliu - A mdon hala
Ndëgjuar 758
Shkarkuar 25
Pëlqyer 0
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Time x Kujtim Aliu - A mdon hala - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store