Titulli Blerina Dibra - Kush u ba sebep tna ndaje
Ndëgjuar 960
Shkarkuar 77
Pëlqyer 8
Publikuar 27/03/2023

Texti i këngës

Blerina Dibra - Kush u ba sebep tna ndaje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store