Titulli Rakip Pashanjari x Sami Toca - Dibra eshte e Dibraneve
Ndëgjuar 813
Shkarkuar 26
Pëlqyer 1
Publikuar 03/05/2023

Texti i këngës

Rakip Pashanjari x Sami Toca - Dibra eshte e Dibraneve - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store